WYCIECZKA SŁUŻBY LITURGICZNEJ
wtorek, 17 lipca 2018 20:26

Kliknij, aby przeglądać!

Wakacje dla młodego człowieka to przede wszystkim czas odpoczynku od codziennych szkolnych obowiązków. I choć pogoda ostatnio nie była najładniejsza, nie przeszkodziła jednak grupie ministrantów i lektorów z parafii w Bobrku, którzy pod opieką i dzięki wsparciu ks. proboszcza Józefa Sowy miło i aktywnie spędzili jeden z wakacyjnych dni na Podhalu. Wtorek 17 lipca chłopcy rozpoczęli od wizyty w kompleksie basenów geotermalnych w Szaflarach, gdzie zażywali kąpieli i świetnie się bawili. Po basenach termalnych przyszedł czas na zakup regionalnych wyrobów oraz wizytę w KFC w Nowym Targu. W godzinach popołudniowych chłopcy pokłonili się także Matce Bożej w Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz obejrzeli kompleks klasztorny ojców Bernardynów. Ciekawą atrakcją okazała się również przeprawa promem przez Wisłę w drodze powrotnej do Bobrka. Wszyscy wrócili do domów zmęczeni, ale uśmiechnięci i pełni wrażeń, wdzięczni za miło spędzone wakacyjne chwile.