OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.02.2019 - 24.02.2019

1. 6 NIEDZIELA ZWYKŁA w ciągu roku

Przychodzimy do świątyni nie tylko, aby się modlić i oddawać Bogu cześć. Stajemy tutaj również po to, aby pokazać się Panu. Bo całe nasze życie jest przed Bogiem jak otwarta księga. Niech zasłyszane dziś słowa głosu Dobrego Pasterza, pomogą nam, byśmy nie błądzili po ścieżkach nieprawych.

2. Dziękuję mieszkańcom z ul. Nowa i Cicha, za troskę o świątynie, a w sobotę proszę mieszkańców ul. Kwiatowa.

3. W ubiegłą niedzielę składka gospodarcza do kopert wyniosła 7000 zł. Część dzwonów jest już naprawiona, pozostał jeden i oprogramowanie. Wstępny koszt całości będzie wynosił ok. 40 tys. zł. z zebranych ostatnio kopert zapłaciłem ogrzewanie kościoła – 5.500 zł, prąd – 950 zł, wymiana pompy przy piecu grzewczym, naprawa piec i robocizna - 1000zł. Piec grzewczy kwalifikuje się do całkowitej wymiany. Zakupiliśmy też nowy piec gazowy do kuchni - 1350 zł. Prosimy i dziękuje za wszelkie ofiary gdyż prac i remontów jest coraz więcej. Nie widać na pierwszy rzut oka, ale jest ich sporo.

4. Prasa katolicka: ŹRÓDŁO: - O patronie harcerzy; Jak się spowiadać GOŚĆ NIEDZIELNY – a w nim: O modlitwie, bez której nie da się normalnie żyć; O blaskach i cieniach pracy nauczycieli w Polsce; 30 proc. dzieci ma nadwagę; MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY: O tablicach na drogę; O marzeniach 15-letniego Kubicy i o czym dziś marzy; Kalendarz na Wielki Post , by dobrze wykorzystać czas ;

5. Dobrej niedzieli i tygodnia życzę wszystkim parafianom.