Serdeczne podziękowania
niedziela, 08 stycznia 2017 21:38

Kliknij, aby przeglądać!

Wszystkim Darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

 

Główną belką, na której wspiera się życie Kościoła, jest miłosierdzie. Wszystko w działaniu duszpasterskim Kościoła powinno zostać otulone czułością... (…) wiarygodność Kościoła weryfikuje się na drodze miłości miłosiernej i współczującej. - czytamy w Bulli papieża Franciszka „Misericordiae vultus”. Nasza Wspólnota parafialna doskonale realizuje miłosierną misję Kościoła uczestnicząc w akcjach podejmowanych przez księdza proboszcza Stanisława Szklanego oraz Zespół Charytatywny Caritas. Tegoroczna zbiórka żywności pozwoliła przygotować świąteczne paczki dla 15 rodzin, które mogły świętować Boże Narodzenie w pewności, że ich los nie jest nam obojętny. Bobrecka wspólnota parafialna rozpaliła też jasny promień miłosierdzia stawiając na wigilijnym stole świece „caritas” XXIII Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Fundusz uzyskany ze sprzedaży świec wspierają letni wypoczynek oraz całoroczne odżywanie w szkołach i świetlicach dzieci z ubogich rodzin objętych opieką Diecezjalnej Caritas. Kolejny raz otwarte serca nie zostały obojętne na ludzi potrzebujących pomocy. Wszystkim Darczyńcom składamy serdeczne podziękowania. Szczególne podziękowania kierujemy do Księdza proboszcza Stanisława Szklanego, który inspiruje, wspiera i uczestniczy w naszych akcjach. Bóg zapłać.

 

Parafialny zespół

Caritas