Coroczna akcja zbierania żywności 2018
niedziela, 11 lutego 2018 00:00

Kliknij, aby przeglądać!

Współczucie to piękny wymiar miłości bliźniego, bo otwiera serce na każdy wymiary ludzkiej niedoli. Współodczuwanie prowadzi nas do bliskości i obecności w życiu tych, którzy z powodu różnych przeciwności losu, cierpią, są samotni czy też doskwiera im bieda. Jan Paweł drugi powtarzał, że człowiek jest wielki nie przez to, co ma, ale czym dzieli się z innymi. Nasza wspólnota parafialna kolejny raz udowodniła, że dzielenie miłości mnoży ją wielokrotnie. Dzięki otwartym sercom darczyńców 15 rodzin potrzebujących wsparcia mogło przeżyć Boże Narodzenie w poczuciu naszej bliskości.


Dziękujemy za Waszą obecność w naszej corocznej akcji zbierania żywności dla potrzebujących.

Dziękujemy Księdzu proboszczowi Józefowi Sowie za pomoc i opiekę.

Bóg zapłać za współodczuwanie i dzielenie się miłością wszystkim Darczyńcom.Parafialny Zespół Caritas