NA PRÓŻNO ŻYJE TEN, KTO NIKOMU NIE POMAGA
poniedziałek, 01 kwietnia 2013 22:35

...aby człowiek żył...

„Chrystus Zmartwychwstał, aby człowiek żył, aby człowiek żył pełnią życia, aby człowiek żył z Boga i w Bogu” - mówił błogosławiony Jan Paweł II w Niedzielę Wielkanocną 1980roku. Chrystus uczył nas, jak kochać Boga w każdym człowieku... Jan Paweł II uczy nas, jak wypełniać ludzkie miłosierdzie. Bobrecki Proboszcz nawołuje do niesienia pomocy bliźnim, bo na próżno żyje ten, kto nikomu nie pomaga. Nie zapominamy i chętnie dzielimy się chlebem. Tegoroczna zbiórka żywności pozwoliła wzbogacić stoły kilkunastu rodzin, którym nasza pamięć i hojne serca są szczególnie potrzebne. Radość ze Zmartwychwstania Pańskiego niech połączy ofiarodawców i obdarowanych. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Stanisławowi Szklanemu za pomoc w przeprowadzeniu świątecznej akcji.

 

Parafialny zespół

CARITAS